Preskočiť na obsah
Michal Chmelík

Stavebníctvo

Michal Chmelík

Inštalácia izolácie

Obec
Králiky
Od roku
2003
IČO
40 371 387

Michal Chmelík

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
976 34 Králiky
Na trhu od
1. januára 2003
IČO
40 371 387
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.23)
Inštalácia izolácie

Podnikanie v číslach

23
rokov na trhu
2003
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Michal Chmelík

Michal Chmelík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Králiky. Podniká od 1. januára 2003.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných… a sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
Michal Chmelík
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 371 387
Dátum vzniku
1. januára 2003
Miesto podnikania
976 34 Králiky
Živnostenský register
Okresný úrad Banská Bystrica, vložka č. 601-20167
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.23)
Inštalácia izolácie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Michal Chmelík zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien

  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov,koktailov,piva,vína a destilátov

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

  • Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Michal Chmelík?

Miesto podnikania je v obci 976 34 Králiky.

Čím sa Michal Chmelík zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných…; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti.

Aké je IČO – Michal Chmelík?

IČO je 40 371 387.

Odkedy podniká Michal Chmelík?

Podnikanie začalo 1. januára 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Michal Chmelík podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese michal-chmelik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.